Kullanım Sözleşmesi

KULLANIM KOŞULLARI

Bu internet sitesine/mobil uygulamaya erişim sağlamanız veya bu internet sitesindeki/mobil uygulamadaki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu internet sitesine/mobil uygulamaya erişim, sitenin ya da sitedeki bilgilerin, diğer verilerin, ilgili programların kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başka sebeplere dayanacak, doğabilecek doğrudan yahut dolaylı hiçbir zarardan Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler sonucunda; işlemin aksaması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş. işbu internet sitesi ve internet sitesi uzantısında/mobil uygulamada mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede/mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden herhangi bir bildirime gerek duyulmaksızın değiştirme, siteyi yeniden tasarlamak, organize etme ve yayınını durdurma hakkını saklı tutar. İnternet sitesinde/mobil uygulamada yapılacak değişiklikler yayım anıyla birlikte yürürlüğe girmiş sayılır.. Sitenin/mobil uygulamanın kullanımı ya da erişim ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar bağlantı verilen diğer internet sayfaları/mobil uygulamalar için de geçerlidir.

Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin aksaması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi/mobil uygulama Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş.'in kontrolü altında bulunmayan başka internet sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir. Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş., bu sitelerin içerikleri veya yönlendirdikleri diğer bağlantılardan sorumlu tutulamaz.

Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş. bu internet sitesinin/mobil uygulamanın genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki/mobil uygulamadaki, StudioCamp markası ve diğer markalar, www.studiocamp.com alan adı, logo, yazılı, sözlü, görüntülü, kaydedilmiş her türlü belge, elektronik, grafik veya makinede okunup işlenebilecek şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir ve 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu ve ilgili mevzuatlar kapsamında hukuki koruma altındadır. İnternet sitesinde/mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım gibi teknik hususlar da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, taklit edilemez, iletilemez ya da dağıtılamaz. İşbu yasal uyarı beyanına aykırı fiiller hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirmektedir. Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş.'nin işbu yasal uyarıda açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Studio Camp Spor ve Turizm İşletmeleri A.Ş., istediği takdirde herhangi bir bildirimde bulunmadan işbu yasal uyarı ihtiva eden internet sayfasının/mobil uygulamanın içeriğini değiştirerek güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve ziyaretçilerine internet sitesine/mobil uygulamaya her erişimde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini salık verir.