Eğitmenler

Özlem Suel

Camp Leader

Marmara Antrenörlük mezunu olan Özlem küçüklüğünden beri sporsuz yapamamış, evde hiç uslu durmamış. Her branşı denemiş, farklı alanlara girmiş çıkmış, kürekle tanışana kadar bi türlü hayatının aşkını bulamamış.

Hayranı olduğu sarı-lacivertli takımın kulübünde de uzun bir sporculuk dönemi geçirmesine vesile olan “kürek” branşı sonunda Özlem’in yüzünü güldürmeyi başarmış. Nazik mizaçlı, özgür ruhlu, keçi inatlı Özlem su üzerinde bulunmayı ve kendi gücüyle ilerliyor olmayı en keyifli şey olarak niteliyor. Biz de kürek yapsak biz de çok keyif alırız Özlem, bi gün bizi de götür.

İyi fiziğini ise uzun yıllardır düzenli spor yapıyor olmasına borçlu olduğunu söylüyor. Ancak ‘iyi fizik’in görsel algıdan ibaret olmadığının altını çiziyor ve: “İhtiyacımız olan, aynaya baktığımızda göreceğimiz estetik bir fizik değil, bize yıllarca eşlik edecek sağlıklı ve güçlü bir beden.” diyor. Güçlü olduğun kadar haklısın da Özlem. Kendimizi sana emanet edebiliriz gibi hissettik biz.

Başlangıçtan beri Studio Camp’in eğitmen kadrosunda yer alan Özlem; vücudundaki harika değişime şahit olman için boot camp antrenmanlarını mutlaka denemeni öneriyor.

Ve diyor ki “Başlamadan bitiremezsin” Biz hemen bakmaya başladık, başlayınca bitecek mi?