Eğitmenler

Devrim Kılıç

Camp Leader

“Bazı insanlar olmasını ister, bazıları olmasını bekler, bazıları ise oldurur. Hedeflerinize doğru gelin birlikte yola çıkalım.”

Gönlünü spora çocuk yaşta kaptıran Devrim zamanını basketbol, yüzme ve futbolla iç içe geçirdi. Devrim üçünü de sevdi ama futbolu biraz farklı sevdi, onunla işleri ciddiye bindirdi, 7 sene profesyonel olarak top koşturdu, yeşil sahaları dolaştı.

Üniversitede “düzene ben de uyayım” diyerek sosyoloji okumuş olsa da Devrim idealleri konusunda pes etmemeye kararlı bir kişilikti ve ona eşlik edecek en önemli şey olan sporla olan ilişkisini en sıkı fıkı şekilde sürdürmeye devam etti: Yeşil sahalara bu sefer de fitness ile döndü. (oley)

İri cüsseli, yufka yürekli, nezaket timsali eğitmenimiz Devrim son iki senedir fitness eğitmenliği yapıyor. İdeallerinde olduğu kadar, spor düzeninde de pes etmeden ilerliyor. Yönettiği antrenmanlar eğlenceli ve hızlı geçiyor. Sınırlarını zorlarken eğlenmek, eğlenirken sınırlarını zorlamak isteyen herkesi stüdyoya davet ediyor ve ekliyor: “Bazı insanlar olmasını ister, bazıları olmasını bekler, bazıları ise oldurur. Hedeflerinize doğru gelin birlikte yola çıkalım.”

Arkadaşlar kafamızı boş yere yormayalım, durduk yere stres olmayalım, uzaktan istemek yerine hadi artık yola çıkalım diyor. Su yolunu bulur diyor, az laf çok iş diyor. Sen iste herşey çok güzel olur diyor. Biz de ‘boot camp zor bi antrenman mı, yoksa tam da bize göre mi, çok eğlenir miyiz acaba, yoksa yorulur muyuz?’ diye düşünmeyi kenara bıraktık, Devrim’e rezervasyon yaptık.